A+ A A-

Prag Dünya Sterilizasyon Kongresi Daveti..

Öğeyi Oyla
(0 oy)

PRAG DAVETİ

WFHSS `nın 15.Dünya kongresi,Prag,Çek cumhuriyeti, 15 - 18 ekim 2014

WFHSS`nin 15.Dünya kongresinin organizasyon komitesi 15-18.10.2014 tarihlerinde sizi muhteşem Prag`a davet ediyor.

Sizler için,güncel, uygulamaya yönelik ve yararlı konuları olan simultane bir çok dile çevirilen;kaliteli ve profesyonel  bir program hazırlıyoruz.

Sizi,arkadaşlarınızı ve meslektaşlarınızı yerel mutfak  ve yerel kültür açısından zenginleştirecek özenle seçilmiş bir sosyal program hazırlıyoruz.

Modern kongre hoteli Clarion,şehrin tarihi merkezine 10 dk uzaklıkta, metro ve tramvaj durağının hemen yanında bulunmaktadır.

Kongreye katılacak olan katılımcılar kongre süresi boyunca toplu ulaşım araçlarına ücretsiz binebilecekleri biletlere sahip olacaklar.

Onlarca  alışveriş merkezi,farklı fiyat kategorilerinde restorantlar, eczane ve posta gibi  tesisleri aynı çatı altında bulabileceğiniz alış verişmerkezi HOTELE bağlıdır.

Muhteşem Prag`ın dışında Çek cumhuriyeti ve uzak olmayan yurtdışında ziyaret edebileceğiniz diğer cazip şehirlerde bulunmaktadır.Muhteşem Karlovy Vary, Cesky Krumlov,Almanyadaki Drazdany, Avusturyadaki Linz ve Viyana, slovakyadaki Bratislava,veya Polonyadaki Krakow ve diğer bir çok şehir gezebileceğiniz yerler arasında bulunmaktadır.

Ekim ayı Prag`daki en güzel aylardan birisi.Ancak bu şehir o kadar çok ilgi çekici mekan ve yerler sunuyor ki havadan bağımsız olarak dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir.Dünya premierleri Prag`da yapılmış olan Don Giovani operası,yerel müzisyenler Smetana,Dvorak ve Mozartın müziklerinide dinleyebileceğiniz en popüler iç mekan konser ve aktivitelerine katılabilirsiniz.

Yüksek düzeyde hizmet,yemek ve konaklama, geleneksel ağırlama,ulaşım rahatlığı ve yüksek güvenlik dahil uygun fiyatlar her ziyaretçinin memnuniyeti için uygun koşulları oluşturmaktadır.

Bütün organizatörler buradaki konaklamanızın sizin için harika bir deneyim olması için mümkün olan her şeyi  yapmaktadırlar.Dört gözle sizi bekliyoruz.

Ayrıntılı bilgi için www.wfhssprague2014.com

Saygılarımla

Organizasyon komitesi adına

Rasti Maďar

Kongre başkanı

15. WFHSS Dünya kongresi Prag

www.wfhssprague2014.com

**************************************

Kongre sekreterliği

GUARANT International ltd.şti.
Na Pankráci 17, 140 21  Prag 4

 

Tel: +420 284 001 444, Fax: +420 284 001 448
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 

Visit the best review site bbetting.co.uk for Bet365 site.

                       

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...

Our website is protected by DMC Firewall!