Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 virüs salgını sebebiyle üzerinde yoğunlaştığımız el hijyenin önemini bir kez daha anlamış olduk. Sıradan basit bir iş olarak görülse de el hijyeni hayati önem taşımaktaadır.

El temizliği, günlük yapılması gereken en önemli kişisel temizliktir. Ellerin sık sık su ve sabunla yıkanması bulaşıcı hastalıkların artmasını ve yayılmasını önlemenin en etkili ve ekonomik yoludur.

bakteri ve virüslerin en temel geçiş yolu el teması ile olmaktadır. Doğada, dokunduğumuz her şeyde çok sayıda mikroorganizma bulunmakla beraber, ellerimiz yoluyla her yere taşınan bu mikroorganizmalar birçok istenmeyen hastalıklara neden olabilir. İçinden geçtiğimiz zorlu süreçte bir kez daha görüyoruz ki el hijyeni hayati önem taşımakta. Etkili el yıkama tekniğiyle ellerimizi su ve sabun ile 20 saniye yıkayalım, olası bulaşıcı hastalıkların önüne geçelim

 Sağlığın anahtarı ellerimiz... 5 Mayıs "Dünya El Hijyeni Günü"nüz kutlu olsun.

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...