Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

GENEL KURUL DUYURUSU

 

Pandemi nedeni ile zorunlu olarak ertelenen DAS Derneği olağan genel kurul toplantısı 27 Mart 2021 Cumartesi günü saat 14.00’da Dernek Genel Merkezi 15 Temmuz Mahallesi Bahar Caddesi No:43 Nurol Park Sitesi H Blok Daire:133 Bağcılar/İstanbul adresinde yapılacaktır. Bu toplantıda yeter çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluk aranmaksızın 2. Genel Kurul toplantısı 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 14.00’de aynı gündemle aynı adreste yapılacaktır.

 

Güncel Duyuru

Pandemi koşulları nedeni ile 22 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Saat: 14:00'da yapılacak olan 2. Genel kurul toplantısı ertelenmiştir..

 

Pandemi koşulları ve kısıtlamaları gereği toplantı için yeni bilgi olması durumunda web sayfamızda duyuru yapılacaktır. Lütfen takip ediniz..

                            

Saygılarımızla 

Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Derneği

Yönetim Kurulu

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...