Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Derneği'nin ülke genelinde yapmış olduğu sterilizasyon dezenfeksiyon ve enfeksiyon konulu seminerlerin 30 uncusu olan Marmara DAS bölge toplantısı 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü Sakarya üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi konferans salonunda başarılı bir şekilde düzenlenmiştir. Tüm katılımcı ve DAS gönüllülerine teşekkür ederiz..

10. DAS Kongremiz 1000 e yakın katılımcı ile başarılı bir şekilde tamamlanmıştır..  İlgi gösteren tüm sektör paydaşlarına ve das gönüllülerinize ayrıca bilimsel çalışmalarını bizlerle paylaşan tüm katılımcılara teşekkür ederiz.  11. Uluslararası DAS kongresinde görüşmek dilağiyle..

Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

27 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 11. Uluslararası DAS Kongresi için sınırlı sayıda konaklama bursu verilecektir..  Neden 2019 DAS Kongresine katılman gerektiğini anlat, Kayıt ücretini yatır, Kongre Otelinde DAS Derneğiin misafiri ol..

Saygıdeğer DAS Gönüllüleri, Ameliyathane ekibi ile sterilizasyon ve dezenfeksiyon ekiplerini bir araya getirmeyi ve birbirlerini profesyonel bir bakış açısıyla tekrar tanımalarını sağlamayı hedeflediğimiz 3. Ulusal SAD Kongresini başarıyla tamamladık.

Harekete geç DAS gönüllüsü!

11. Uluslararası Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi, Antalya Maritime Pine Beach keyifli ortamında, ekonomik açıdan zor zamanlarda iyi bir katılım, mükemmel bir organizasyon, yenilikçi bir endüstriyel sergi, ilgi çeken sunumlar ve geç saatlere kadar süren oturumlara bile ilgiyle katılan DAS gönüllüleri ile son derece sıcak, pozitif ve doyurucu bir atmosferde başarı ile sona erdi. Programdaki Türkçe sunumların bilimsel içeriği çok yüksekti. Azerbaycan, Çin ve Batı Avrupa’nın katkılarıyla da program uluslararası bir zenginlik kazandı.

Derneğimizin kuruluşunun 10.yılı nedeni ile 16 ağustos 2014 cumartesi günü 11:00-18:00 saatleri arasında bir tekne turu yapılmıştır. derneğimizin bu değerli gününde bizimle birlikte olan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler..

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...