Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

"MERKEZİ STERİLİZASYON ÜNİTESİ EĞİTİM PROGRAMI" Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon (DAS) Derneği tarafından düzenlenecektir.

Eğitim programı 26-27-28 Nisan 2024 tarihlerinde İçkale Otel Maltepe Ankarada gerçekleştirilecektir. 

Değerli katılımcılar;

Bu yıl KLIMUD ve DAS olarak birlikte gerçekleştireceğimiz ilk bölge toplantımız 08.03.2024 tarihinde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleşecektir. Toplantımıza Merkezi Sterilizasyon Ünitelerinde çalışan, sterilizasyon ve dezenfeksiyon konularına ilgi duyan tüm sağlık çalışanları (MSÜ çalışanı, hemşire, asistan, uzman, öğretim üyesi) davetlidir. Katılım için herhangi bir ücret alınmayacak olup, başvurular www.das.org.tr adresinden yapılacak, katılım belgeleri KLIMUD sekreterliği tarafından kayıt yaptıran katılımcıların e-posta adresine gönderilecektir.  Toplantı salonu kapasitesi nedeni ile kayıtlar ilk 250 kişi ile sınırlandırılacaktır.

Merkezi Sterilizasyon Ünitesi işleyişindeki temel başlıkların konuşulup tartışılacağı bir günlük toplantımızda bir arada olmak dileğimizle saygılarımızı sunuyoruz.

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...