Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

Saygıdeğer DAS Gönüllüleri, Ameliyathane ekibi ile sterilizasyon ve dezenfeksiyon ekiplerini bir araya getirmeyi ve birbirlerini profesyonel bir bakış açısıyla tekrar tanımalarını sağlamayı hedeflediğimiz 3. Ulusal SAD Kongresini başarıyla tamamladık.

MSÜ ve ameliyathaneler işleyiş ve zihniyet açısından birbirinden bağımsız görünse de varılmaya çalışılan hedef açısından bir o kadar da birbirine benzer ve bir o kadar da birbirine bağımlı birimlerdir. Çünkü hepimizin ortak hedefi kaliteli sağlık hizmeti ve hasta güvenliğidir. Bu ortak hedef için çalışan birimler profesyonel bir yaklaşımla bir araya geldiğinde sağlık hizmetinde gördüğümüz etki iki birimin toplam etkisinden çok daha fazlasıdır, bir sinerjidir. İşte bu sinerjiyi tüm sağlık kurumlarında yakalayabilmek adına bu kongre ile önemli bir adım daha attık. Tüm bilimsel programı bu hedefe yönelik hazırladık. Bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen tüm Kongre Düzenleme Kurulu ve Bilimsel Danışma Kurulu üyelerine, programda aktif destek sağlayan Türk Cerrahi ve Ameliyathane Hemşireleri Derneği, Endoskopik Cerrahi Hemşireleri ve teknisyenleri ile Laparoskopi Hemşireleri Derneğine, her biri konusunda uzman olan ve programa önemli bilimsel katkı sağlayan tüm konuşmacılarımıza ve oturum başkanlarımıza, toplantılara ve kurslara aktif katılan tüm katılımcılarımıza, firmalarını bu kongrede temsil ederek ulaşmak istediğimiz hedefe en az bizler kadar inandıklarını gösteren tüm firmalara, organizasyonu kusursuz yürüten Humanitas MICE ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

DAS Derneği tarafından organize edilecek yeni aktivitelerimizde tekrar buluşmak üzere sevgi ve saygılarımla… DAS Derneği ve 3.Ulusal SAD Kongresi Düzenleme Kurulu adına, DAS Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Duygu Perçin

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...