Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

WEBİNAR DUYURUSU

13 Haziran Cumartesi, Saat 13:00

DAS (Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon) Derneği tarafından 13 Haziran Cumartesi günü, Saat: 13:00'te düzenlenecek ve Prof. Dr. Duygu Perçin’in konuşmacı olarak yer alacağı “DAS vs SARS-CoV-2” webinar etkinliğimize davetlisiniz.

?Önemli noktalar:

- Toplantı linki: https://bit.ly/37cr87j

- Cep telefonunuzdan bağlanmak için webinar tarihinden önce “Microsoft Teams” uygulamasını Google Play veya App Store üzerinden akıllı telefonunuza indirmeniz ve kayıt olmanız gerekmektedir.

- Bilgisayarınızdan giriş yapmak isterseniz yukarıdaki linke tıkladıktan sonra “Bu tarayıcıda devam et” seçeneği ile webinar etkinliğine bağlanabilirsiniz.

- Microsoft Teams uygulamasında kaydınızı kendi “ad ve soyadınız” ile yapmalısınız. (Ad-soyad ile giriş yapmayanlar kabul edilmeyecektir)

- Kontenjan 350 kişi ile sınırlıdır.

- Telefonunuzun hatırlatma alarmını kurmayı unutmayınız ⏰

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...