Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

DAS Derneği ve KSBÜ-SEM işbirliği ile düzenlenen “Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon (DAS) Eğitimi” 19 Ekim 2020’de saat 19:00’da KSBÜ Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı ve DAS Derneği Başkanı Prof. Dr. Duygu PERÇİN RENDERS’in açılış dersi ile başlıyor!

“DAS Eğitimi” ile sağlık kuruluşlarında DAS ile ilişkili alanlar için bu alanlardaki iyi uygulamaları yürütüp geliştirebilecek temel düzeyde mesleki bilgi ve beceriye sahip; mevzuata ve DAS alanındaki standart ve rehberlere hakim sağlık çalışanları yetiştirmek amaçlanmaktadır.

Eğitim, Sağlık Bakanlığı ve DAS Derneği arasındaki protokole istinaden düzenlenen DAS Sertifikalı eğitim programının yetkin eğitmenleri tarafından hazırlanan kayıtlı videolardan oluşan bir settir.

Online eğitim kapsamında hazırlanan eğitim setinde 40 video bulunmaktadır (Dersler 19.10.2020-02.11.2020 tarihleri arasında istenilen zamanda izlenebilir)

Online sınav tarihi: 03.11.2020 saat 17:00-18:30 arası

Eğitim başvurusu: Başvuru için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletişim bilgilerinizi (Ad-Soyad, Cep Telefonu, TC Kimlik Numarası, Doğum Yılı) yazıp, mail konu başlığına “DAS Eğitimi” yazıp mail atmanız yeterlidir.

Son başvuru tarihi: 11.10.2020

Eğitim ücreti: 400 TL (KDV dahil)

Hesap bilgileri:

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü

Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Ziraat Bankası Kütahya Şubesi

IBAN: TR61 0001 0001 7989 0543 0650 01

Son ödeme tarihi: 16.10.2020

Not: Ücret yatırırken açıklama kısmına DAS Eğitimi yazmanız gerekmektedir. Dekontunuzu 16.10 2020 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermenizi rica ederiz.

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...