Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

Wfhss dijital gününe hoş geldiniz

COVİD-19 pandemisi yüz yüze toplantı modelimize meydan okudu. Mevcut duruma uyum sağlamak için WFHSS Kurulu, Macao / Hong Kong'daki 21.Dünya sterilizasyon Kongresi'ni tamamen sanal bir toplantıya dönüştürmeye karar verdi.

Bilimsel Organizasyon Komitesi, toplantı için yüksek kalite ilkemizi koruyarak, halihazırda geliştirilen heyecan verici temalara dayanarak programı uyarlamak için çalıştı.

Toplantının tüm üyelerimize ve ortaklarımıza güvenli ve erişilebilir bir şekilde maksimum küresel erişimini sağlamaya adadık. Toplantı platformu öğrenme, tartışma ve keşif için yeni ve heyecan verici fırsatlar sunuyor . Her zaman olduğu gibi, üyelerimizin, meslektaşlarımızın ve ortaklarımızın katılımı ve katılımı, WFHSS Kongresi'ni yılın en önemli özelliği yapan şeydir.

İleri dijital plateform aracılığıyla seni görmek için can atıyoruz.

26 Kasım 220 de gerçekleşecek Wfhss 2020 dijital günününe davetlisiniz !

ayrıntılar için: https://www.wfhss-congress.com/

WFHSS Organizasyon Komitesi.

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...