Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

 

Novaerus Web Semineri - Hatırlatma: Temiz Hava Teknolojisi Yoğun Bakım Üniteleri içinde HAIS azaltın Nasıl Bir Peer Novaerus Taşınabilir Hava Dezenfeksiyon Çalışması yorum

Sevgili DAS Gönüllüleri,
 
 
 
Webinarımızın: Temiz Hava Teknolojisi Yoğun Bakım Ünitelerinde HAI'leri Nasıl Azaltabilir ' i hatırlatmak isteriz 13 Ocak Perşembe günü saat 09:00 GMT'de gerçekleşecek. Bu oturumda, Novaerus Taşınabilir Hava Dezenfeksiyon Cihazları üzerinde gerçekleştirilen hakemli bir çalışmanın içgörülerini paylaşacağız. Türkiye'de yapılan çalışmada havadaki mikroorganizmaların sayısı vurgulanmakta ve hava temizleyicilerin yoğun bakım ünitelerinde hastane enfeksiyon oranını azaltmadaki etkinliği değerlendirilmektedir. Araştırmanın yazarlarından Prof. Dr. Duygu PERÇİN'in bize katılmasından büyük heyecan duyuyoruz Çalışma Journal of Hospital Infection'da yayınlandı, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirin.

Çevrimiçi kayıt

Canlı web semineri 13 Ocak 2022 Perşembe günü saat 9.00'da (GMT) yapılacaktır.

Yerler sınırlıdır, hayal kırıklığına uğramamak için şimdi kaydolun!
Konuşmacı: Prof. Dr. Duygu PERÇİN
 
Duygu PERÇİN, 1992 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş ve 2000 yılında Klinik Mikrobiyoloji uzmanı olmuştur. O zamandan beri bakteriyoloji, sağlıkla ilişkili enfeksiyonlar ve sterilizasyon konularında çok sayıda araştırma projesinde, ulusal ve uluslararası işbirliklerinde yer almıştır.

Duygu PERÇİN, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda her yıl yüzlerce hemşire, ebe ve fizyoterapistin mezun olduğu Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanıdır. DAS, Türk Dezenfeksiyon Antisepsi Sterilizasyon Derneği Başkanı ve WFHSS (Dünya Hastane Sterilizasyon Bilimleri Federasyonu) Yürütme Kurulu Üyesidir.
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Novaerus Hesap Yöneticinizle iletişime geçin.

Sizi orada görmek için sabırsızlanıyoruz!

 

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...