Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

 

ETKİNLİK 1

Etkinliğimize katılmak için; 

MSÜ uygulamalarından birinin standartlara uygun 3 dakikayı geçmeyecek şekilde videosunu çekin. (Cerrahi set hazırlama, set paketleme vb.)

10 nisan 2022 günü DAS Derneği Facebook aynı zamanda instagram sayfasında yapacağımız duyurunun altında paylaşın. 

Duyuru altında paylaşılmayanlar dikkate alınmayacaktır.

13 Nisan video paylaşım için son gündür.

 Paylaşımlar 7 gün süreyle izleme ve beğeniye açık olacaktır.

20 Nisan akşamı değerlendirmeler tamamlanacak ve kazanan 3 kişi ilan edilecektir.

Standartlara uygun ve en çok beğeni alan  video sahibi 3 kişiye  3-6 Kasım 2022 tarihlerinde Marmaris Grand Yazıcı otelde yapılacak 5. SAD Kongresi için kayıt bursu verilecektir.

ETKİNLİK 2

MSÜ de çalışırken yaşadığınız ilginç , unutamadığınız anıları 11 Nisan Pazartesi akşamı saat 21-22 saatleri  arasında yapacağımız online toplantıda bizimle paylaşırmısınız.

Paylaşımlarınız jüri tarafından değerlendirilecek jürimizin seçeceği 3 kişiye 3-6 Kasım 2022 tarihlerinde Marmaris Grand Yazıcı otelde yapılacak 5.SAD Kongresi için kayıt bursu verilecektir.

Moderatör: Dilek Zenciroğlu

 

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...