Geri Bildirim

Web sayfası yerine "404" mesajı veya başka bir hata kodu görüyorsanız, sistem sayfayı yüklemeyle ilgili sorun yaşıyordur. Ayrıca sayfanın yavaş yüklendiğini veya hiç açılmadığını görüyorsanız..

Her türlü hata için bize sorun ile ilgili bilgi verin info@das.org.tr mail adresine mail atmanız yeterli

Lütfen mailinizde sorun yaşadığınız sayfa yada modül ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız..

 
Değerli DAS gönüllüleri ve endüstri temsilcileri,
 
23 - 26 Kasım 2023 tarihinde yapılacak olan 13. Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Kongresi, Muğlanın güzel beldesi MARMARİS’de gerçekleşecektir.
 
Bilimsel programımızda birbirinden değerli katılımcılarımızla sterilizasyon ve dezenfeksiyon alanındaki temel prensipler ve yeniliklerin yanı sıra akreditasyon süreçlerini, SKS standartlarını, acil ve afet durumlarında DAS uygulamalarını da tartışacağız. Ayrıca sınır çizen, aramıza mesafeler koyan virüsü tanıdıkça, günlük yaşamımızda ve hastanelerdeki tutum ve davranışlarımızı sorgulayıp, maliyet etkin bir şekilde daha sağlıklı ve daha iyi DAS uygulamalarına ulaşmanın yollarını birlikte keşfedeceğiz.
 
Kongrede ağırlıklı olarak günlük pratiğimizde karşılaştığımız sorunları içeren konulara ağırlık verilecektir. Katılımcılar küçük çalışma grupları içinde yer alarak konunun uzmanlarına direk ulaşma imkanı bulacaklardır. Ayrıca sektörün kendini takdim edeceği oturumlarda yeni ürünleri ve firma profillerini tanıma imkanı da sağlanmış olacaktır. Sizleri; yoğun bilimsel proğrama, sosyal programın da katılımı ile yorucu, neşeli ve eğitici bir kongre’de yine MARMARİS’de birlikte olmaya davet ediyoruz
 
Kongremize katılacak tüm meslektaşlarımıza, paydaşlarımıza, destek olan endüstri temsilcilerine teşekkür ve şükranlarımızı şimdiden sunar, kongremize sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.
 
Kongre Web Sayfalarına ulaşmak için  www.das.org.tr/2023
 

               

Yayınlanan tüm içeriğin hakları DAS Derneği'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi içeriğin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan içeriğin bir bölümü, alıntılanan içeriğe aktif link verilerek kullanılabilir...